Ogłoszenia dla studentów

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego informuje, że studenci I stopnia studiów stacjonarnych Kulturoznawstwa są zobowiązani wykazać się znajomością języka obcego ( angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski ) na poziomie B2 II . Studenci nie rozpoczynają lektoratu od podstaw , zobowiązani są do kontynuacji nauki języka, który dobrze znają. W celu sprawdzenia poziomu biegłości językowej studenci zobowiązani są do przystąpienia do testu kwalifikacyjnego...

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 9 lipca 2018 roku zmarła prof. dr hab. Wanda Wojtkiewicz-Rok Kierownik Zakładu Poradoznawstwa Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego w latach 2001–2009, szanowany nauczyciel akademicki oraz wychowawca wielu pokoleń badaczy i studentów.

Konsultacje dr hab. Renaty Tańczuk w tym tygodniu nie odbędą się.

Konsultacje dr hab. Izoldy Topp w sesji: 27.06 godz. 11-13; 3.06 godz. 9-11; 6.06 godz. 9-11

Wyniki ezgzaminu pisemnego Harmonogram części ustnej egzaminu

Konsultacje dr Doroty Koczanowicz zostają przeniesione z 26 czerwca na 6 lipca, godz. 11.30- 13.30. W razie konieczności, istnieje możliwość spotkania 3 lipca, po wcześniejszym ustaleniu mailowym.