09.11.2018

Pierwsza edycja ankiet ewaluacyjnych obejmująca cały cykl kształcenia kandydatów przyjętych na studia w roku akademickim 2018/19

W poniedziałek 29 października w Instytucie Psychologii gościła Zofia Milska - Wrzosińska, ceniona psychoterapeutka psychodynamiczna, superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, współzałożycielka i szefowa Laboratorium Psychoedukacji. Zorganizowane wspólnie z wydawnictwem PWN spotkanie pod hasłem "Psychoterapia dziś. Rozmowy" miało charakter otwarty, zgromadziło pełną aulę słuchaczek i słuchaczy, a poprowadziła je dr Małgorzata Włodarczyk z Zakładu Psychologii Klinicznej i Zdrowia naszego Instytutu.

01.06.2018

Uprzejmie informujemy, że decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego otrzymał kategorię naukową A.

W ubiegły piątek 13 kwietnia w naszym Instytucie odbyła się I edycja Konkursu Wiedzy Psychologicznej dla uczennic i uczniów szkół średnich, dzięki któremu mogli oni zgłębić psychologię i relacje człowieka z jego środowiskiem społecznym. Wzięło w nim udział około 200 osób, z ponad 40 szkół z całej Polski.