Wielkiej Loteria Świąteczna - „Kreatywni w działaniu”

obrazek

Chcesz pomóc potrzebującym z okazji zbliżających się świąt Bożego narodzenia, a przy okazji dobrze się bawić?

Weź udział w Wielkiej Loterii Świątecznej- „Kreatywni w działaniu” organizowanej przez Koło Inicjatyw Twórczych w Instytucie Psychologii

KROK 1: Zbieramy fanty

Podaruj nam fant, który może stanowić nagrodę w loterii. Fanty mogą być materialne lub niematerialne (np. godzina nauki języka obcego, jednorazowe wykonanie profesjonalnego makijażu, sprawdzenie eseju pod kątem językowym etc.). Wykorzystajcie swoje liczne talenty oraz kreatywność!

KROK 2: Zbieramy wasze bezcenne notatki

Jeśli posiadasz schludne i niepotrzebne notatki- przynieś je do nas. Podczas Loterii stworzymy stoisko, na którym studenci będą mieli możliwość je odkupić.

Fanty i notatki zostawiajcie w Sekretariacie Instytutu Psychologii do 08.12.2017.

Jeśli mają one postać niematerialną podajcie informację jak można się z wami skontaktować i odebrać nagrodę.

KROK 3: Wielka Loteria Świąteczna- 12-14.12.2017r.

Podczas loterii będziemy sprzedawać losy, dzięki którym możecie wygrać fanty podarowane nam przez studentów i wykładowców.

Obok stoiska będziecie mogli kupić notatki, kawałek ciasta lub odpocząć w strefie chill’u.

WSZYSTKIE ZEBRANE PIENIĄDZE ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA "Fundację Opieka i troska". Jest to dzienny dom samopomocy dla osób, które doświadczyły choroby psychicznej http://opiekaitroska.pl

Wydarzenie na FB