Ogłoszenia

Rok 2023/2024

Przewodnik dla studentów I roku - Pierwsze kroki na UWr

4.10.2023 (środa), sala 107

godz. 11.30-12.30, I rok studiów licencjackich

godz. 12:30-13.15, I rok studiów magisterskich

Obecność obowiązkowa.

  • Szkolenie biblioteczne:

Studia I stopnia, I rok:

Biblioteka Kulturoznawstwa i Muzykologii: Obowiązkowe szkolenie biblioteczne odbywa się online, informacje z dostępem do szkolenia studenci otrzymają na uniwersyteckie skrzynki e-mail. 4 października o godz. 15:00 biblioteka zaprasza na spotkanie, będące częścią szkolenia, podczas którego studenci zapoznają się z działaniem Biblioteki Kulturoznawstwa i Muzykologii. Miejsce spotkania: Biblioteka Kulturoznawstwa i Muzykologii, ul. Szewską 50/51, oficyna, I piętro, sala nr 6. Szkolenie potrwa około godziny.

Studia II stopnia, I rok:

Biblioteka Kulturoznawstwa i Muzykologii: Obowiązkowe szkolenie biblioteczne dla studentów I roku studiów magisterskich odbywa się online. Informacje z dostępem do szkolenia studenci otrzymają na uniwersyteckie skrzynki e-mail.

  • Odbiór legitymacji:

Na stronie Wydziału pojawił się harmonogram odbioru legitymacji dla studentów I roku: link Muzykologia w środę 4.10, od 9.00 do 11.30

Regulamin studiów na UWr

 

  • Praca sekretariatu

W przypadku pytań i spraw do załatwienia związanych ze studiami prosimy o mailowy kontakt z sekretariatem na adres inga.jagus@uwr.edu.pl

Sekretariat jest czynny dla studentów we wtorki i czwartki w godzinach 9.00 - 14.00. Wtedy też możliwy kontakt telefoniczny pod numerem 71 375 20 99. Poza tymi godzinami oraz w dni pracy zdalnej (poniedziałki, środy i piątki - do odwołania) uprzejmie prosimy o kontakt mailowy.

  • Organizacja roku akademickiego na UWr - link

 

 

  • Harmonogram zajęć znajduje się tutaj.

 

  • Konsultacje wykładowców:

Terminy konsultacji będą dostępne są w zbiorczym pliku oraz w indywidualnych zakładkach w module USOS/Pracownicy

 

  • Inne sprawy: